Το Πεδίον του Άρεως, όπου ξεκινά το 51ο Φεστιβάλ Βιβλίου, θα επισκεφθεί αύριο Παρασκευή, 1η Σεπτέμβρη στις 7 μ.μ., ο Γιάννης Πρωτούλης, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ και υποψήφιος περιφερειάρχης Αττικής με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».
![](https://lsattikis.gr/wp-content/uploads/2023/08/19fd926244f3fa036de4d914f09629e4_XL.webp)
Το Πεδίον του Άρεως, όπου ξεκινά το 51ο Φεστιβάλ Βιβλίου, θα επισκεφθεί αύριο Παρασκευή, 1η Σεπτέμβρη στις 7 μ.μ., ο Γιάννης Πρωτούλης, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ και υποψήφιος περιφερειάρχης Αττικής με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».