![](https://lsattikis.gr/wp-content/uploads/2023/09/12.-ΜΕΝΕΓΑΚΗ-498x1024.jpg)
Μενεγάκη Ελένη
Είναι 56 ετών, εργάτρια στον κλάδο του Ιματισμού, πτυχιούχος του τμήματος Κλωστοϋφαντουργίας του ΤΕΙ Πειραιά. Είναι Γραμματέας της Ομοσπονδίας Κλωστ/γιας - Ιματισμού -Δέρματος και μέλος της Διοίκησης του κλαδικού Συνδικάτου Αττικής.
Είναι 56 ετών, εργάτρια στον κλάδο του Ιματισμού, πτυχιούχος του τμήματος Κλωστοϋφαντουργίας του ΤΕΙ Πειραιά. Είναι Γραμματέας της Ομοσπονδίας Κλωστ/γιας - Ιματισμού -Δέρματος και μέλος της Διοίκησης του κλαδικού Συνδικάτου Αττικής.